Visualizzazione di tutti i 6 risultati

Venetie

Kunsthistorica Elena straalt een onschuldige schoonheid uit en weet niet wat ware passie is. De wereld van de Siciliaanse chef-kok Leonardo is er een van kunst en kleur. Met zijn komst zet hij Elena’s leven helemaal op z’n kop: haar relatie met de rustige Philippo, haar zelfbeeld en bovenal haar beleving van intimiteit. Chef-kok Leonardo laat Elena grenzen overschrijden die zij niet voor mogelijk hield. Haar leven met Leonardo wordt een ware obsessie, maar altijd geldt die ene voorwaarde: ze mag nooit verliefd op hem worden. Elena heeft geen keus, waar ze ook is: Venetië, Rome of Sicilië, ze kan niet ontsnappen aan deze man en zijn duistere verleden. Sensueel genot en kunstzinnig verlangen voor de lezers van Mijn Man en Negentig dagen Genevieve

**Recensie(s)**

Eerste deel van drie erotische romans. Hoofdpersoon is de 29-jarige Elena, kunsthistorica en restaurateur. Zij is bezig met fresco’s in een Venetiaans palazzo, als ze daar Leonardo ontmoet, een top-kok met gevoel voor kunst, kleur, smaak én vrouwen. Pas halverwege het boek valt ze voor hem, en proeft met hem alle genoegens van de liefde. Voor Leonardo is lust en passie zijn enige doel, hij wil zijn vrijheid niet verliezen. Maar is dat ook zo voor Elena? Laat ze haar oude studievriend Filippo vallen voor een gepassioneerde tijd met Leonardo? Erotische roman volgens het beproefde procédé; met alle clichés en niet bijster goed geschreven. Waarin deze roman zich toch positief onderscheidt, is de couleur locale van Venetië en de kunsthistorische achtergrond. De auteur heeft dan ook archeologie en klassieke talen gestudeerd in Venetië. Italiaanse nachten deel 2 en 3 spelen zich successievelijk af in Rome en Sicilië. Normale druk.E.Y.M. Zwanenburg
(source: Bol.com)

Sex, Lies, and Celluloid

Sex, Lies, And Celluloid by Chris Owen, Jodi Payne
Detective Shane Mullin is used to domestic investigations. So when Janet Brint hires him to tail her husband, City Councilor Daniel, he doesn’t think much of it. Everyone has something to hide, and Janet thinks Daniel’s problem is drugs.
It’s not drug abuse that has Daniel hiding out, though. As Shane follows Daniel about, he realizes the politician is having lots of sex. Gay sex at that. Shane is fascinated with Daniel’s case, wondering just what Janet hopes to gain by exposing Daniel’s secrets.
Shane is also fascinated with Daniel the man, so much so that attraction blooms, and he and Daniel begin an online friendship. One thing leads to another, and Shane finds himself leading his own double life, seeing Daniel while continuing to investigate him.
With no good way out of his deception, Shane has a decision to make about what to tell Daniel, and Daniel himself has some tough choices about his life and whether or not to go public with his sexuality. Can Shane and Daniel work their way through their web of lies?

Royal Desire

Het was nog nooit zo spannend bij het Britse koningshuis – een hotte nieuwe serie voor de vele fans van E.L. James, Audrey Carlan en Jessica Clare

Teleurgesteld en gekwetst na hun laatste nacht samen, maakt Clara een einde aan haar relatie met prins Alexander. Ze stort zich op haar werk om hem te vergeten, maar de herinneringen aan hun tijd samen laten haar niet los. En Alexander is niet een man die snel opgeeft. Kan hij Clara overtuigen van zijn ware liefde? En zal zij bij hem blijven als hij zijn duistere verleden onthult?

Pers en bloggers over deRoyal-serie

“Pak een koud glas limonade, de grootste ventilator die je kunt vinden en een XL strandhanddoek voordat je dit zinderende meesterwerk gaat lezen.’ The Huffington Post

“Deze serie was zo’n onverwachte verrassing en de boeken zijn niet normaal zo hot…’ The Rockstars of Romance

“Ik ben weggeblazen door de serie! Dames, je moet dit lezen! Het is zo verslavend! De prins is zo kinky, zalig!’ Schemxy Girls Book Blog

“Een gloeiend heet liefdesverhaal over twee mensen die heel verschillend zijn en toch zo goed bij elkaar passen.’ Summer’s Book Blog

“Met scènes die sensueel, verleidelijk, gepassioneerd en ondeugend zijn, is dit een verpletterend debuut.’ Fan Girl Book Blog

“Als ik al niet gek was op die dominante, koninklijke klootzak, zou ik nu voor hem zijn gevallen. Ik kan niet wachten op het volgende boek.’ Cocktails and Books

**Recensie(s)**

In dit tweede* deel van de Royal-serie heeft Clara (ik-personage) haar relatie met prins Alexander verbroken. Maar de twee blijken elkaar toch enorm te missen en hun affaire laait derhalve weer op. Er zijn echter personen in hun nabije omgeving, onder wie de vader van Alexander, die de romance tussen het lid van de koninklijke familie en het burgermeisje graag willen dwarsbomen. In tegenstelling tot het eerste boek uit de serie kabbelt dit verhaal wat meer voort, maar de auteur houdt de spanning er goed in, onder meer door de vele erotische scènes tussen de hoofdpersonages. Ook verfrissend is dat er enkele hoofdstukken zijn geschreven vanuit het perspectief van Alexander, zodat de lezer ook zijn kijk op de zaken leert begrijpen. Vooral geschikt voor liefhebbers van de ‘Vijftig tinten grijs’-reeks. Voor een achttien-plus lezerspubliek.Daniela Koeleman
(source: Bol.com)

Hard Lijf

Als Erica Hathaway meer dan ooit klaar is om het jawoord te geven aan haar mysterieuze lover Blake Landon, stuit ze op een verontrustend, duister hoofdstuk uit zijn verleden. Erica is vastberaden Blakes geheimen te ontrafelen. Ze ontdekt een kant van Blake die haar wildste fantasie overtreft, maar die tegelijk hun liefde voor altijd kan vernietigen. Waar liggen de grenzen van Erica’s verlangens?Na het grote succes van de eerste drie romans zijn Harde les en Hard lijf het vierde en vijfde deel van de Hacker-serie.
**Recensie(s)**

In dit vijfde deel van de ‘Hacker’-serie keert het pasgetrouwde stel Erica en Blake Landon terug van hun liefdevolle huwelijksreis. Na een maand weg te zijn geweest, lijkt het alsof er niets is veranderd in Boston. Bij terugkomst is Blake het middelpunt van een politieonderzoek; alles blijkt erop te wijzen dat hij het systeem heeft gehackt zodat Daniel, de biologische vader van Erica, gekozen werd tot gouverneur. Erica wil koste wat kost bewijzen dat dit niet waar is, maar heeft ook nog tijd nodig om haar eigen trauma’s te verwerken sinds ze werd neergeschoten en praktisch onvruchtbaar is. Zullen Erica en Blake genoeg hebben aan hun liefde voor elkaar of lijkt dit vuur gedoofd? Geschreven op een spannende, erotische en meeslepende manier. De lezer wordt meegevoerd in een gepassioneerd en boeiend verhaal. Bevat expliciete scènes. De delen* zijn niet los leesbaar.Meltem Kumru
(source: Bol.com)